Műsorarchívum

Csaplár Benedek emléknap a Vermes-villában
2016. október 27., csütörtök 18:00 |  Vermes-villa 
egyéb rendezvény
A belépés ingyenes

 

Dunaszerdahely városa és a társszervezők a 2016-os városi Csaplár Benedek Emlékév állomásaként október 27-én, településünk első írásos említésének 760. évfordulójára is emlékezve, Csaplár Benedek emléknapot tartanak a Vermes-villlában.

Az emléknap keretében délelőtt 11 órától a dunaszerdahelyi alapiskolások, délután 18 órától a nagyközönség számára mutatják be az erre az alkalomra készített, városunk történetével megismertető animációs rövidfilmet, illetve városunk imázsfilmjét, amelyeket a Perfects rt. készített.

Az emléknapon köszöntőt mond Hájos Zoltán polgármester, A. Szabó László alpolgármester, illetve a Csaplár Benedek Emlékévről szól Karaffa Attila, a kulturális bizottság elnöke, Nagy Attila helytörténész, valamint fellép a Novus Ortus Diákszínpad.

A szervezők ezúton is szeretettel várják az érdeklődőket a nyitott, esti előadásra!

 

Dátum:
2016. október 27., csütörtök 18:00
Helyszín
Vermes-villa

 

 
Városi Hivatal Városi Televízió Kortárs Magyar Galéria Dunaszerdahelyi Thermalpark Municipal Városi Rendőrség